Tolga Akpınar Sözleri

Tolga Akpınar Sözleri yazımızla karşınızdayız. Tolga Akpınar Sözleri yazımızda günümüzün başarılı şair ve yazarlarından Tolga Akpınar hakkında bilgi ve çeşitli eserlerinden derlediğimiz Tolga Akpınar Sözleri bulunmaktadır. Tolga Akpınar Sözleri yazımızda sırasıyla, Tolga Akpınar Kimdir? Tolga Akpınar Aşkullah, Tolga Akpınar Bazı Yalnızlıklar İyidir, Tolga Akpınar Yâre, Tolga Akpınar Aşka Deva ve Tolga Akpınar Sözleri, Tolga Akpınar İnstagram Sözleri başlıklı en güzel sözleri bulacaksınız.

Şimdiden iyi okumalar dilerim.

Tolga Akpınar Kimdir?

Tolga Akpınar; son dönemlerin en çok okunan başarılı şair ve yazarımız. 1983 yılında Kırşehir’in Akpınar ilçesinde doğmuştur. Gazi Üniversitesi Pazarlama Bölümü ve Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Dergi ve gazetelerde köşe yazıları, şiir, deneme ve makaleler yazmıştır. 2009 -2012 arasında Sinestezi Dergisi’nin genel yayın yönetmenliğini yapmıştır.

Aşkpare, Aşkullah, Yâre, Aşka Deva ve Bazı Yalnızlıklar İyidir; Tolga Akpınar Kitapları arasındadır. Kitapları daima çok satanlar listesinde yer almıştır.

Tolga Akpınar Aşkullah – Tolga Akpınar Sözleri

Yaklaş! Biraz daha yaklaş! Zamandan, mekandan sıyrıl, varlıktan ayrıl da yaklaş! Kaç engel varsa önünde, yık da yaklaş! Kaç kırgınlık varsa özünde, sız da yaklaş! Kaç yorgunluk, kaç durgunluk, kaç durak varsa, geç de yaklaş! İnsanın gideceği tüm yollar, kendinden geçer! Çukurları, yokuşları, patika patika, uzun uzun yolları aş da yaklaş! Kendine yaklaşan, Hakk’a yaklaşır! Kendinden geçen, Hakk’a yaklaşır! Kendinden geç de Hakk’a yaklaş!