1 0 3000 1 300 120 30 https://damarsozler.net 960 0
site-mobile-logo
site-logo

Sevgiliye Doğum Günü Mesajı -En Güzel Doğum Sözleri

Sevgiliye Doğum Günü Mesajı Bu dünyadaki en harika şey muhtemelen aşktır. Gerçekten de hayatta öğrenebileceğiniz en büyük olay sevmek ve sevilmektir. Ona olan sevginizin derinliğini ifade edecek kelimeleri tam olarak bulamazsanız sizin için hazırladığımız ve hiçbir yerde bulamayacağınız Sevgiliye Doğum […]

Sevgiliye Doğum Günü Mesajı

Bu dünyadaki en harika şey muhtemelen aşktır. Gerçekten de hayatta öğrenebileceğiniz en büyük olay sevmek ve sevilmektir. Ona olan sevginizin derinliğini ifade edecek kelimeleri tam olarak bulamazsanız sizin için hazırladığımız ve hiçbir yerde bulamayacağınız Sevgiliye Doğum Günü Mesajı tam size göre diye düşünüyorum. Bir sevgiliye ve kız arkadaşa mutlu yıllar dilerken onun sizin için ne kadar özle olduğunu anlamasını sağlar. Daha ne duruyorsunuz sizin için hazırladığımız Sevgiliye Doğum Günü Mesajı tam size göre.

Sevgiliye Doğum Günü Mesajı

Sevdiğim bitanem, her gün gülümsememin nedeni sensin. Bizim aşk ateşimiz hiçbir zaman sönmeyecek ve harika bir doğum günü geçirmen için parlak aşk ışığımızı sana getirebilirim. Seni ve doğum gününü seviyorum.

Dünyada sadece bir kişi olabilirsin. Ama benim için sen dünyasın. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Çünkü sen benim hayatımın armağanısın. Senin bu doğum günün de ben de sana sevgimi armağan ediyorum. Doğum günün kutlu olsun aşkım.

Sadece hayatımda olduğun için minnettar olduğumu ifade etmek istiyorum. Mutlu yıllar sevgilim ve hep benimle olduğun için teşekkürler. Seni çok seviyorum.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
DOĞUM GÜNÜ
Önceki Söz
Kardeşe Doğum Gün...
Sonraki Söz
Sevgiliye Kurban Bay...
0 Yorumlar
Yorum Yazın

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});