1 0 3000 1 300 120 30 https://damarsozler.net 960 0
site-mobile-logo
site-logo

Okumak ile İlgili Özlü Sözler – Okumaya Dair

Okumak ile İlgili Özlü Sözler, Okumanın Önemine Dair Sözler Okumak ile ilgili özlü sözler yazımızda okumanın önemi ile ilgili birçok güzel söz bulacaksınız. Günümüzde de en çok ihtiyacımız olan ancak çoğumuzun vaktimiz yok diyerek ihmal ettiğimiz bir faaliyettir okumak. Oysa bütün önemli […]

Okumak ile İlgili Özlü Sözler, Okumanın Önemine Dair Sözler

Okumak ile ilgili özlü sözler yazımızda okumanın önemi ile ilgili birçok güzel söz bulacaksınız. Günümüzde de en çok ihtiyacımız olan ancak çoğumuzun vaktimiz yok diyerek ihmal ettiğimiz bir faaliyettir okumak. Oysa bütün önemli yerlere gelmiş insanların en önemli özelliklerinden birisi okumaktır. İşte size tarihte ve günümüzde önemli insanların söylemiş olduğu Okumak ile İlgili Özlü Sözler.

Okumak ile İlgili Özlü Sözler

Büyüklerden birisi, “Yarınlar yorgun, bezgin ve ortamın müsait olduğundan dem vurup mazeret üreten kimselere değil, rahatını terk edebilen, gayretli ve olumlu düşünen insanlara aittir. Onun için üzerindeki miskinliğin tozlarını silk ve kalk rızkını ara. Ağzı yaratan Allah rızkı verir ama hiçbir zaman kapalı ağza armut düşmez.” demiş.

Okumadan geçen bir gün, yitirilmiş bir gündür. (J. P. Sartre)

Tecrübelerle yirmi yılda öğreneceklerimizi, okuyarak bir yılda öğrenebiliriz.(W. Porter)

Allah’ım! Bana kitap dolu bir evle çiçek dolu bir bahçe ver. (Konfüçyüs)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
GÜZEL SÖZLER
Önceki Söz
Başarı Sözleri - ...
Sonraki Söz
Alevi Sözleri 2018 ...
0 Yorumlar
Yorum Yazın

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});