Eşime Anneler Günü Mesajı

Eşime Anneler Günü Mesajı, Eşime Anneler Günü Sözleri, Eşe, Sevgiliye, Resimli, Facebook, Twitter, İnstagram, Whatsapp Sözleri, Duygusal, Uzun, Kısa ve Özel mesajları gönül rahatlığı ile paylaşabilirsiniz. Eşinizin Anneler Gününü kutlamak hem sizi daha yakınlaştırır. Hem de sizin ve çocuklarınız için yaptıklarını takdir etmenin iyi bir yoludur. Sizin için yazdığımız Eşime Anneler Günü Mesajı paylaşımları onun daha fazla sevildiğini hissettirir. Onu harika bir anne olarak gördüğünüzü bilmesini sağlar. Biz, https://www.sozunenguzeli.com olarak şimdiden annelerin bu özel gününü kutlarız.

Eşime Anneler Günü Mesajı

Evi BABA kurar, ama ANNE onu “YUVA” yapar. Sıcacık yuvamız, sıcacık ailemiz için sana binlerce kez teşekkür ediyorum. Canım MELEĞİM. Anneler Günün kutlu olsun.

Güvenilir, harika ve nezaket dolusun. Sen benim hayat arkadaşım, baş tacım ve çocuklarımın annesisin. Hayatım gerçek AŞK ve mutlu anlar ile dolu. Anneler Günün kutlu olsun AŞKIM!

Annelerde kırık kalpleri birleştiren sihirli bir tutkal vardır. Sen de bizim ailemizin tutkalısın bir tanem. Anneler Günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

Bir anne düşün… Bir evladı var. Şirin, güzel, sevimli bir yavru… Bu çocuk elini ateşe soksa anne ne yapar? Hemen yerinden fırlar, çocuğunu kapıp alır. İşte öyle de, ben bir ateş uçurumunun kenarındaydım. Düşmek üzereydim. Sene beni ateşten kapıp aldın. Sana minnettarım Aşkım. Anneler Günün kutlu olsun.