Babalar Günü Mesajları

Babalar Günü Mesajları ile evin reisinin bu özel gününü kutlayabiliriz. Babalar Günü Mesajları ile onun ne kadar özel biri olduğunu hissettirebiliriz.

Babalar Günü

Babalar Günü bilindiği üzere her yıl haziran ayının 3. pazar günü kutlanır. Bu sene Babalar Günü, 18.Haziran.2017 Pazar günü kutlanacak. İlk defa Amerika’da 19.Haziran.1910 Pazar günü kutlanmıştır. Daha sonra 1966 yılında Amerika Devlet Başkanı Lyndon Johnson, o yıldan itibaren her yıl haziran ayının 3. pazar gününün Babalar Günü olarak kutlanacağını bildirmiş, 1972 senesinde Başkan Richard Nixon resmî tatil olarak ilan etmiştir.

Biz de Babalar Günü Mesajları ile, babalarınızla ve eşlerinizle paylaşabileceğiniz en güzel mesajları sizler için derledik. Size düşense paylaşmak.

.envirabox-wrap .envira-pinterest-share { background-color: transparent; transition: none; -moz-transition: none; -webkit-transition: none; }.envirabox-wrap .envira-pinterest-share:hover { background-position: 0 -28px; }.envirabox-wrap .envira-pinterest-share:active { background-position: 0 -56px; }.envirabox-wrap .envira-pinterest-share.envira-pinterest-gray { background-image: url(https://cdnsozunenguzeli-acpmi96t8xb0yw0oz8f.netdna-ssl.com/wp-content/plugins/envira-pinterest/images/pinterest-gray.png); }.envirabox-wrap .envira-pinterest-share.envira-pinterest-red { background-image: url(https://cdnsozunenguzeli-acpmi96t8xb0yw0oz8f.netdna-ssl.com/wp-content/plugins/envira-pinterest/images/pinterest-red.png); }.envirabox-wrap .envira-pinterest-share.envira-pinterest-white { background-image: url(https://cdnsozunenguzeli-acpmi96t8xb0yw0oz8f.netdna-ssl.com/wp-content/plugins/envira-pinterest/images/pinterest-white.png); }.envira-pinterest-button { display: inline-block; z-index: 988041; } .envira-pinterest-button a.envira-pinterest-share { display: inline; float: left; position: relative; z-index: 988041; } .envirabox-inner .envira-gallery-top-left .envira-pinterest-button { margin: 0px 15px 20px 5px; } @media only screen and (-webkit-min-device-pixel-ratio: 2),only screen and (min–moz-device-pixel-ratio: 2),only screen and (-o-min-device-pixel-ratio: 2/1), only screen and (min-device-pixel-ratio: 2),only screen and (min-resolution: 192dpi),only screen and (min-resolution: 2dppx) {.envirabox-wrap .envira-pinterest-share { background-size: 56px 84px; }.envirabox-wrap .envira-pinterest-share.envira-pinterest-gray { background-image: url(https://cdnsozunenguzeli-acpmi96t8xb0yw0oz8f.netdna-ssl.com/wp-content/plugins/envira-pinterest/images/pinterest-gray@2x.png); }.envirabox-wrap .envira-pinterest-share.envira-pinterest-red { background-image: url(https://cdnsozunenguzeli-acpmi96t8xb0yw0oz8f.netdna-ssl.com/wp-content/plugins/envira-pinterest/images/pinterest-red@2x.png); }.envirabox-wrap .envira-pinterest-share.envira-pinterest-white { background-image: url(https://cdnsozunenguzeli-acpmi96t8xb0yw0oz8f.netdna-ssl.com/wp-content/plugins/envira-pinterest/images/pinterest-white@2x.png); }}Share on TwitterShare on Google+Share on Pinterest

 

Babalar Günü Mesajları

Bence ona verilebilecek maddi hediyelerden daha güzeli, ona sarılıp sevginizi Can Yücel’den şu şiirle anlatmak ya da yazmak.