Berat Kandili Mesajları, Resimli Berat Kandili Mesajı

Berat Kandili Mesajları, Berat Kandili Mesajları 2017Berat Kandili İçin Güzel Mesajlar, Resimli Berat Kandili Mesajları  yazımızda sevdiklerinize, dostlarınıza gönderip aranızdaki muhabbeti arttıracak birbirinden güzel mesajlar bulabilirsiniz. Umarım hazırlamış olduğumuz Berat Kandili Mesajları hoşunuza gider.

2017 Berat Kandili 10 Mayıs Çarşamba akşam ezanı ile başlar. 11 Mayıs Perşembe Günü sabah namazının vaktinin girmesi ile sona erer. Özellikle Türkiye’deki Vatandaşların heyecanla beklediği Berat Kandili 2017’yi tüm milletçe idrak edeceğiz. Sevdiklerinize gönül rahatlığı ile gönderebileceğiniz, birbirinden güzel ve özgün Berat Kandili Mesajları ister Uzun, İster Kısa, ister SMS, ister Facebook, İster Whatsapp, İster İnstagram ile yollayabilirsiniz. İşte Berat Kandili Mesajları 2017, En Güzel Berat Kandili Mesajları ve Berat Kandili Sözleri

Ramazanın habercisi Berat Arapça kökenli bir kelimedir. Beraet kelimesinin Türkçeleşmiş halidir. Kelime manası olarak kişinin yükümlülükten kurtulması manasına gelir. Allah’ın  mağfireti ve bağışlaması ile günahtan kurtulacağı umularak bu geceye berat adı verilmiştir.

Berat Kandili Mesajları Resimli

.envirabox-wrap .envira-pinterest-share { background-color: transparent; transition: none; -moz-transition: none; -webkit-transition: none; }.envirabox-wrap .envira-pinterest-share:hover { background-position: 0 -28px; }.envirabox-wrap .envira-pinterest-share:active { background-position: 0 -56px; }.envirabox-wrap .envira-pinterest-share.envira-pinterest-gray { background-image: url(https://cdnsozunenguzeli-acpmi96t8xb0yw0oz8f.netdna-ssl.com/wp-content/plugins/envira-pinterest/images/pinterest-gray.png); }.envirabox-wrap .envira-pinterest-share.envira-pinterest-red { background-image: url(https://cdnsozunenguzeli-acpmi96t8xb0yw0oz8f.netdna-ssl.com/wp-content/plugins/envira-pinterest/images/pinterest-red.png); }.envirabox-wrap .envira-pinterest-share.envira-pinterest-white { background-image: url(https://cdnsozunenguzeli-acpmi96t8xb0yw0oz8f.netdna-ssl.com/wp-content/plugins/envira-pinterest/images/pinterest-white.png); }.envira-pinterest-button { display: inline-block; z-index: 988041; } .envira-pinterest-button a.envira-pinterest-share { display: inline; float: left; position: relative; z-index: 988041; } .envirabox-inner .envira-gallery-top-left .envira-pinterest-button { margin: 0px 15px 20px 5px; } @media only screen and (-webkit-min-device-pixel-ratio: 2),only screen and (min–moz-device-pixel-ratio: 2),only screen and (-o-min-device-pixel-ratio: 2/1), only screen and (min-device-pixel-ratio: 2),only screen and (min-resolution: 192dpi),only screen and (min-resolution: 2dppx) {.envirabox-wrap .envira-pinterest-share { background-size: 56px 84px; }.envirabox-wrap .envira-pinterest-share.envira-pinterest-gray { background-image: url(https://cdnsozunenguzeli-acpmi96t8xb0yw0oz8f.netdna-ssl.com/wp-content/plugins/envira-pinterest/images/pinterest-gray@2x.png); }.envirabox-wrap .envira-pinterest-share.envira-pinterest-red { background-image: url(https://cdnsozunenguzeli-acpmi96t8xb0yw0oz8f.netdna-ssl.com/wp-content/plugins/envira-pinterest/images/pinterest-red@2x.png); }.envirabox-wrap .envira-pinterest-share.envira-pinterest-white { background-image: url(https://cdnsozunenguzeli-acpmi96t8xb0yw0oz8f.netdna-ssl.com/wp-content/plugins/envira-pinterest/images/pinterest-white@2x.png); }}Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+Share on Pinterest Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+Share on Pinterest

Rahmani iklimin kalplerde hissedildiği, bir anın bir ömre bedel olduğu bu mübarek gecede dualarda buluşmak dileğiyle, Beraat Kandilin mübarek olsun.