1 0 3000 1 300 120 30 https://damarsozler.net 960 0
site-mobile-logo
site-logo

Aşk Sözleri, Sevgiliye En Romantik En Güzel En Yeni Aşk Sözleri

Aşk Sözleri Aşk Sözleri yazımızda en güzel aşk sözleri, etkileyici aşk sözleri, sevgilinize söyleyebileceğiniz anlamlı aşk sözleri, romantik aşk sözleri ve sevgiliye güzel sözler  bulabilirsiniz. AŞK Aşk sözleri insan var olduğu günden bugüne üzerinde en çok yazılan, çizilen konu ola gelmiştir. […]

Aşk Sözleri

Aşk Sözleri yazımızda en güzel aşk sözleri, etkileyici aşk sözleri, sevgilinize söyleyebileceğiniz anlamlı aşk sözleri, romantik aşk sözleri ve sevgiliye güzel sözler  bulabilirsiniz.

AŞK

Aşk sözleri insan var olduğu günden bugüne üzerinde en çok yazılan, çizilen konu ola gelmiştir. Aşk her insanın kendi hikayesinden yola çıkarak milyonlarca yazı içerisine kendi masalını yerleştirdiği tarihe atılmış bir imzadır.

Aşk zamanın ötesinde rüya içinde bir rüyadır. Geçmiş, şimdi, gelecek gibi zaman kiplerine aldırış etmeyen, bir kalbin huzur dolu iklimine sığınıp, “çıkmayacağım buradan” diye direten, afacan bir çocuğun önde gidenidir.

Aşk bir rüyadır. Kimi gerçekten sadece hayallerinde yaşar. Kimi yaşarken gözleri ve yüreği ile görür. Bildiğin rüya işte, yaşarken yaşanan mucize; “gözü açık rüya görmek” aşkın en güzel tanımlarından biridir.

Aşk sevgisiz, emeksiz olmaz. Sevgidir ki karşılık beklenmez. Karşılık verilirse her taraf kendinden bir yürek katar ve harman başlar olmadık bir an… O harman boyunca çıkar aşkın yüceliği, derdi, kederi, sevinci, güzelliği.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
GÜZEL SÖZLER
Önceki Söz
En İyi, En Orijinal...
Sonraki Söz
Usta Yazarlardan Aş...
0 Yorumlar
Yorum Yazın

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});