anneye doğum günü mesajı

Yazımızda anneye doğum günü mesajı derlemeye çalıştık. Anne, dünyadaki herkes için en önemli kişidir. Peygamber efendimizin hadisinde olduğu gibi “Cennet Annelerin ayakları altındadır” sözü bize annenin ne kadar kıymetli olduğunu ifade eder. Kuranda da birçok ayette anneye iyilik edilmesi söylenmektedir. Ankebut suresi, 8. Ayet “Biz insana, anne-babasına iyilik yapmasını emrettik..” Lokman suresi, 14. Ayet “İnsana da anne babasına iyi davranmasını emrettik…” Ahkaf suresi, 15. Ayet, Bakara suresi, 8. Ayet, 215. Ayet vb.. Lütfen annelerimizin değerini bilelim. Anneye Doğum Günü Mesajı ve Anneye Doğum Günü Sözleri ile onu bir nebze olsun mutlu edebilirsek çok mutlu oluruz.

Anneye Doğum Günü Mesajı

Bu günde, cennetten gelen en iyi melek bu dünyada doğdu ve sonra güzel annem oldu. Sana çok müteşekkirim. Doğum Günün Kutlu olsun canım annem.

Anne, bütün sevgini kalbimde sakladım. Bu gün hepsi çiçek açmışlardı. Seni çok seviyorum anne. Mutlu yıllar.

Ne kadar uzakta olduğun önemli değil, bu özel günde kalbim hep aynı şekilde çarpıyor. Seni seviyorum anne, seni seviyorum anne.. Doğum Günün Kutlu olsun.

Anne sana şunu söylemek istiyorum. Her sene seni “Yılın en iyi annesi” ödülüne layık görüyorum. Bu hediyeye yaklaşabilen bir başka kişi tanımıyorum. Harika anneme mutlu yıllar.